KELUSHI OTDR 1 km Fiber Optik Lansmanı Kablo Kutusu Tekli 9/125um SC/APC Konnektör Dead Zone Eliminator Fiber Ücretsiz Kargo

Yeni ürün

₺405.26

Stokta var

999 öğeler

İstek listesi

Etiketler: Ucuz KELUSHI OTDR 1 km Fiber Optik Lansmanı Kablo Kutusu Tekli 9/125um SC/APC Konnektör Dead Zone Eliminator Fiber Ücretsiz Kargo, Yüksek Kalite KELUSHI OTDR 1 km Fiber Optik Lansmanı Kablo Kutusu Tekli 9/125um SC/APC Konnektör Dead Zone Eliminator Fiber Ücretsiz Kargo, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.


OTDR 1 km Fiber Optik Lansmanı Kablo Kutusu Tekli 9/125um SC/APC Konnektör Dead Zone Eliminator Fiber ücretsiz Kargo
özellikleri: w darbe Baskılayıcı, başlat Kutusu, gecikme Hattı, kurulum/Test, eğitim, kalibrasyon w bileşik Mandalı kilitleme özelliği ile olumlu mühür ve kolay açılması için. w olmayan & utangaç; metal inşaat göçük olmaz, paslanmasına, veya vesile elektrik w su ve toz kanıtlamak alınması için birim sağlayan hemen hemen her ortamda w fiber kılıf of 2,000 metre kadar evi olabilir w otomatik Temizleme Vana için yükseklik ve sıcaklık değişiklikleri
yardımcı olmak için tasarlanmış bir OTDR fiber optik test kablosu kullanırken. OTDR Lansmanı Fiber Optik Zaman Alan Reflectometers kutusu ile kullanılır (OTDR) darbesinin etkilerini en aza indirmek için ölçüm belirsizliği. birçok farklı konfigürasyonlarda mevcuttur ve fiber uzunlukları
ödemeye ilişkin
1. biz emanet kabul. Ile ödeme yapabilirsiniz alipay, vize, Mastercard, Western Union, banka havalesi AlisverisBolum.me.
2. ödeme yapın en kısa zamanda böylece öğeyi almak önce.
3. not: herhangi bir ithalat tarife öğe alıcının sorumluluğundadır, dahil değildir satış fiyatı veya nakliye ücretleri; ama ilan edecek ürün hediye olarak düşük bir değere sahip yardımcı olmak için kolayca öğeyi almak ile gümrük.
hakkında sevkiyat
1. dünya çapında nakliye( hariç birkaç ülke ve apo/fpo).
2. tüm siparişler olacak derhal işleme ve sevk edilecektir 2-3 gün sonra ödeme onaylandıktan tatil zamanı uzun.
3, lütfen yok 1-3 düşük puanlar nakliye neden yurtdışı nakliye etkilenecektir birçok faktör gibi gümrük işleme, sonrası grev vb.
4. o nly öğeyi gemi teyit sipariş adresleri, çok emin olun sipariş adresi uygun teslimat adresi.
5. opsiyonel nakliye yolları: çin sonrası hava posta, Hongkong sonrası hava posta, epacket, ems, DHL, FedEx, ups, vb.
6. neredeyse tüm siparişler 2kg altında ücretsizdir nakliye çin sonrası hava posta. Seçiniz diğer nakliye yolları gerekiyorsa öğe acilen!
7. izleyebilirsiniz parsel takip numarası web sitesinde: www.17track.net/zh- cn/
hakkında dönüş ve iade
1. bizimle irtibata geçebilirsiniz ve sonra göndermek bize geri öğeyi sonra 7 gün içinde öğe teslim. Eğer öğe elinizde 7 günden fazla olacaktır saygılı kullanılan ve olmaz sunuyoruz iade veya değiştirme.

Birim Tipi parça
Paket Boyutu 25cm x 20cm x 10cm (9.84in x 7.87in x 3.94in)
Marka Adı KELUSHI
Model Numarası OTDR
Item OTDR launch cable box Fiber Rings 1km
Applicable fibers SM
Material SR Polypropylene
Weight 0.75 kg (without fiber)
Typical Loss < 1dB

Bir değerlendirme yazın

KELUSHI OTDR 1 km Fiber Optik Lansmanı Kablo Kutusu Tekli 9/125um SC/APC Konnektör Dead Zone Eliminator Fiber Ücretsiz Kargo

KELUSHI OTDR 1 km Fiber Optik Lansmanı Kablo Kutusu Tekli 9/125um SC/APC Konnektör Dead Zone Eliminator Fiber Ücretsiz Kargo

İlgili